2o Γυμνάσιο Αμαρουσίου

• Μικρότερο μέγεθος γραμματοσειράς

Εκλογές για ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Γυμνασίου Αμαρουσίου

Αγαπητοί γονείς,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τη Παρασκευή 11/11 (17.00-20.00)  και το Σάββατο 12/11/22 (17.00-19.00) θα διεξαχθούν οι εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονεών και Κηδεμόνων του σχολείου μας .
Παρακαλούμε όποιος ενδιαφέρεται να δηλώσει υποψηφιότητα να αποστείλει τα στοιχεία του και τα στοιχεία του παιδιού του (ονοματέπωνυμο και τμήμα) σ αυτο το email. Έχουν συγκεντρωθεί αρκετές υποψηφιότητες αλλά παραμένουν ακόμα κάποιες κενές. θέσεις..
Η συμμετοχή σας κρίνεται απαραίτητη . Ο Σϋλλογος είμαστε όλοι εμείς και μπορεί με τη παρέμβαση του  να στηρίξει ουσιαστικά το σχολείο. Η ένωση των δυνάμεων των γονέων και της εκπαιδευτικής κοινότητας θα βοηθήσει τα παιδιά μας και θα κάνει τη ζωή τους σ αυτό πιο ποιοτική και πιο παραγωγική.
Σας υπενθυμίζουμε ότι το κόστος της ετήσιας συνδρομής είναι 10 € για
έναν/μία μαθητή/τρια και 15 € για δύο ή περισσότερους/ες
μαθητές/τριες ανά οικογένεια. Κατά τη διάρκεια των εκλογών θα μπορείτε να πληρώσετε.
Σας περιμένουμε
Το Δ.Σ.

Νέα από το σχολικό δίκτυο